Meist

Pakume töötlemata, looduslikke ja püsivaid õlisid kutselise kalapüügi käigus kristallpuhastes Norra vetes püütud kala maksast.

Smartic
Smartic

Meie põhimõte

Rosita toodete allikaks on kutselisest kalapüügist saadud eranditult selline kala, mis elab neitsilikult puhastes Norra vetes. Meie toodete lipulaevaks on ekstraklassi tursamaksaõli Rosita / Rosita Extra-Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) – tegemist on „elava õliga“, mis on saadud Norra tursakalast, mida leidub külluslikult looduslikus keskkonnas.

“Meie põhimõte on töötada loodusega kooskõlas, et pakkuda Teile kõige kõrgema kvaliteediga raviõlisid.”

Smartic
Smartic

Meie eesmärk

EVCLO õli ekstraheeritakse tursamaksast traditsioonilise tehnoloogia abil, mis ei nõua soojendavaid ja mehaanilisi seadmeid, mis aitab säilitada õrnad rasvhapped meie toitaineteküllases kalaõlis.

Meie eesmärk on tagada Teile puhtad, lisaaineteta, looduslikud ja orgaanilised tooted, mis toovad maksimaalset kasu tervisele ning mida kingib loodus ise.

Turvalisus

Kogu meie toodang läbib sõltumatu testimise koostise puhtuse ja toitainete sisalduse osas. Toitainete tasemetes on võimalikud loomulikud kõrvalekaldumised, seetõttu säilitame täielikku läbipaistvust meie toodangu testimisel.

Garanteeritud värskus

Toode on valmis ja pudelitesse valatud hiljemalt 48 tundi pärast kala püüdmist puhastes tsivilisatsioonist puutumata Norra vetes.

Üksnes kutseline kalapüük

Rosita teostab kalapüüki iseseisvalt. Valmistatud Norra tursast, mis on püütud looduslikust keskkonnast.

Toortoode

Alati värskest maksast.

Geelkapsel on 100% kalaželatiinist.